بانک لوازم یدکی خودروهای چینی , نمایندگی لوازم یدکی ماشین های چینی , وارد کننده لوازم یدکی خودروهای چینی

زیر شاخه ها

گریت وال موتور Great Wall Motor شرکت خودروسازی چینی است، که در زمینه تولید خودروی بیابانگرد، وانت، مینی‌بوس،مینی‌ون و اس‌یووی فعالیت می‌کند. شرکت گریت وال موتورز در سال ۱۹۸۴ راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۱۲ شمار ۶۷۵٫۰۰۰ دستگاه خودرو تولید نمود، که رتبه هفتم از بزرگترین خودروسازان چین را به خود اختصاص داد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر بائودینگ، چین قرار دارد و سهام آن در بازارهای بورس اوراق بهادار هنگ کنگ و بورس شانگهای معامله می‌شود.

این شرکت سه مدل وانت دییر، وینگل 3 و وینگل 5 و دو مدل خودرو SUV هاول M4 و هاول H6  ولکس C30 را در ایران با مشارکت شرکت دیار خودرو در گلپایگان تولید می‌کند.

گروه خودرو سازی راین نیز محصولات این شرکت را در ایران وارد و بفروش می گذارد و خدمات پس از فروش نیر به نحوه مطلوب ارایه میدهد

نمایندگی انحصاری لوازم یدکی خودوهای چینی کلوری تامین کننده کلیه لوازم یدکی Great Wall می باشد .

گروه خودرو سازی پکن  شرکت هلدینگ خودروسازی دولتی چینی است، که در زمینه مونتاژ محصولات شرکت‌های هیوندای موتور و مرسدس بنز فعالیت می‌کند.

یکی از برند های این شرکت بایک  Baic می باشد که در بازان ایران نیز بفروش می رسد

می باشد

دفتر مرکزی این شرکت در شهر پکن، چین قرار دارد. این شرکت در حال حاضر پنجمین تولیدکننده بزرگ اتومبیل در جمهوری خلق چین می‌باشد.[۲]این شرکت دو محصول خود را در ایران با نام های فارسی سابرینا و سنوا با همکاری شرکت دیار خودرو در شهر گلپایگان تولید می‌کند.

نمایندگی لوازم یدکی خودروهای چینی کلوری تامین کننده کلیه لوازم یدکی بایک (Baic) و کلیه خودروهای چینی می باشد .

 FAW Group شرکت خودروسازی دولتی چین است، که محل استقرار آن در چانگچون است. گروه فاو در زمینه تولید انواع خودرو، اتوبوس‌های لوکس، خودرو گردشگری، اتوبوس، کامیون‌های سبک، متوسط و سنگین، فعالیت می‌کند. شرکت‌های تابعه این گروه، شامل ۱۲ شرکت می‌باشند.

گروه فاو در سال ۱۹۵۸ به عنوان اولین و بزرگترین سازنده خودروهای مسافری چین فعالیت خود را شروع کرد. در سال ۲۰۰۹، این شرکت بزرگترین شرکت تولید ماشین آلات صنعتی و دومین شرکت بزرگ خودروسازی چین محسوب شد. 

گروه لوازم یدکی کلوری با دارا بودن نماینده انحصاری در ایران کلیه لوازم یدکی خودوهای FAW  را بدون واسطه می تواند به دست مشتریان برساند